Samahan Tea

První pomoc při chřipce a nachlazení.


Tradiční ajurvédská medicína zná vyhlášené rostliny a byliny, jež dokáží s rychlostí a překvapivou účinností zmírnit a odstranit nepříjemné projevy chřipky a nachlazení. Na základě osvědčených receptur ajurvédského léčitelství je vytvořena jedinečná rostlinná směs ve formě granulovaného čaje s názvem Samahan Tea.

Rychle rozpustný v praktickém sáčkovém balení je ideální ke každodennímu užívání kdykoliv je potřeba. 

Jakmile pocítíte počínající nachlazení a projevy s tím spojené - rýma, kýchání, pálení v nosu, kašel, teplota a bolest v krku, pak co nejdříve vypijte alespoň dva sáčky najednou. Sáček se zalije horkou vodou nebo mlékem... podle vaší chuti. Popíjí se pomalu, postupně vám prohřeje celé tělo a výrazně uleví od nepříjemných pocitů nemoci. Doporučeno a vyzkoušeno je užívat Samahan Tea 3x denně.

Každodenní užívání ráno je ideální prevence proti nadcházejícím chřipkám a nachlazením. Během měsíce dochází ke zvýšení imunity a zlepšuje se celková odolnost organismu proti respiračním a virovým onemocněním. 

Kombinace rostlin v čaji Samahan Tea podle ajurvédských tradičních zdrojů působí rovněž skvěle na odhlenění průdušek a astma, 

Samahan Tea je složen z 15 druhů bylin a rostlinných extraktů, pěstovaných v čisté přírodě Srí Lanky. Je 100% přírodní, mohou ho užívat malé děti (jen polovinu sáčku) i těhotné ženy. 

 

Samahan_čaj

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.